למה אנחנו

 

חולמים על תואר ראשון בתקשורת?
לא מוכנים להסתפק בלימודים עיוניים ודורשים התנסות מעשית החיונית להשתלבות בשוק העבודה בעתיד?
עולם המדיה הוא בנפשכם?

המרכז ללימודי תקשורת - יש לכם כתובת!
לימודי תואר בתקשורת הם אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בקרב סטודנטים שמתעניינים בלימודים אקדמיים.
מגוון רחב של תכניות לימוד "מציף" את המתעניינים, שאינם מוכנים להתפשר על מציאת המקום הטוב ביותר בעבורם, ובעיקר מסתכלים קדימה אל היום שאחרי סיום הלימודים ושואלים את השאלה הבלתי נמנעת: מה אפשר לעשות עם תואר בתקשורת. 

הרבה יותר מסתם תואר
אתם רוצים לדעת איך ההרגשה להיות באולפן, לתפעל ציוד טכנולוגי, לערוך כתבות ולהפיק תכניות באופן עצמאי, נוסף על הלימודים עיוניים?
אתם רוצים להגיע לראיון עבודה עתידי, ולחייך למשמע השאלה החשובה והבלתי נמנעת: "האם מלבד תואר ראשון בתקשורת, יש לכם ניסיון בתחום?" 

חולמים ללמוד במוסד בעל ותק רב בתחומו, שרבים מבוגריו השתלבו בשוק העבודה ומיישמים בפועל ובהצלחה יתרה את מה שלמדו בו?
זוהי רק רשימה חלקית, אבל אם הנהנתם בחיוב- מקומכם איתנו. יתרונות אלה ואחרים, הם ההוכחה לערך המוסף של לימודי תעודה ותואר בתקשורת. היתרונות הללו נמצאים ממש בהישג ידכם, במרחק דקות ספורות מתל אביב, בקמפוס הכפר הירוק.

הלימודים בו הם למעשה 'הדבר האמיתי' בכל הקשור להתנסות בזמן אמת באמצעים הטכנולוגיים המעשיים שדרכם אנו 'עושים' תקשורת. כנסים וסמינריונים, התנסות מקצועית ומעשית במעבדות מולטימדיה, בימוי, הפקה, עריכה ורכישת מיומנויות באולפנים המשוכללים- מהווים רק חלק מיתרונותיו של המקום. התנסויות אלו, בשילוב ידע תיאורטי עשיר, הם המפתח להצלחה המוכחת שלנו.
הכניסה שלכם לעולם המדיה מתחילה כאן   

פתח הכל