תואר שני בממשל ומדיניות ציבורית

למי מיועדת התכנית?

אודות התכנית

התכנית מתאימה לכל מי שמתעניין ומתעניינת בתהליכים המתרחשים בזירת המדיניות הציבורית. התוכנית מתאימה לעובדי מדינה ורשויות מקומיות, וגם לעובדים בארגוני מגזר שלישי, יועצים של המנהל הציבורי, עורכי דין, רואי חשבון ועובדים במגזר העסקי.

אודות התכנית

חדש: מסלול עילית מקוון

מסלול עילית מקוון

אנחנו שמחים לבשר כי החל משנת הלימודים 2020-2021 יוצע התואר השני בממשל ומדיניות ציבורית גם במסלול עילית מקוון וייחודי. מסלול העילית יורכב מקבוצה קטנה ואיכותית של סטודנטים וסטודנטיות שיעמדו בתנאי הקבלה .

מסלול עילית מקוון

רוצים לשמוע עוד על התכנית?

ד"ר אור קרסין

מדוע כדאי ללמוד בתוכנית לתואר שני בממשל ומדיניות ציבורית באוניברסיטה הפתוחה? מהם תנאי הקבלה ואילו מסלולי לימוד יש בתכנית? איפה מתקיימים הלימודים ואיך לומדים בהנחיה מרחוק? איך משלבים לימודים בעבודה?
כל התשובות במפגש מקוון שנערך עם חברי הסגל וסטודנט בתכנית

מה מייחד את התכנית?

תכנית הלימודים

התכנית היא בין-תחומית ומשלבת את עולמות הידע של מדע המדינה, סוציולוגיה וכלכלה. הקו המנחה הוא הממשק שבין פוליטיקה למדיניות ציבורית. התכנית תסייע לשיפור האיכות המקצועית של העובדים בשירות הציבורי בזכות השילוב של לימודי תיאוריה עם קורסים יישומיים.

תכנית הלימודים

מלגות ייעודיות

לפירוט בנושא מלגות

כדי לסייע ללומדות וללומדים בתכנית בכיסוי ההוצאות הכרוכות בלימוד התואר, יעמדו לרשותכם שתי מלגות ייחודיות: מלגות מפעל הפיס לעובדי השלטון המקומי ומלגות קרן ידע לאקדמאים במדעי החברה והרוח.

לפירוט בנושא מלגות