תכנית ה- MBA באוניברסיטה הפתוחה משלבת בין תיאוריה לפרקטיקה וחושפת את הלומדים בה לידע עדכני ולמגוון מיומנויות ניהוליות, הרלוונטיות להתמודדות עם אתגרי עולם הניהול הדינמי והמשתנה של ימינו. התכנית כוללת סדנאות פרקטיות ומגוון קורסים חדשניים ואקטואליים, המשולבים עם פעילויות חוץ לימודיות (Extra-curricular), שמחברות את הסטודנטים לעולם הניהול ומאפשרות נטוורקינג במסגרת תכנית  הלימודים. 

במסגרת הלימודים מוצעות לסטודנטים התמחויות בשיווק, במימון וניהול פיננסי, בהתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש, ויזמות וחדשנות  או תואר רב תחומי. התכנית מאפשרת למידה מרחוק בשילוב מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בתכנית לומדים יותר מ-1,300 סטודנטיות וסטודנטים ויש לה כ-5,500 מוסמכות ומוסמכים.

לימודי התואר השני במנהל עסקים מבוססים על מספר מצומצם של מפגשים בסמסטר בכל קורס, ולמידה עצמאית בין המפגשים, הנתמכת על ידי אתרי קורסים עשירים בחומרי לימוד ופורומים. מתכונת זאת מאפשרת את הגמישות הנדרשת לשילוב הלימודים בחיים האישיים והמקצועיים מכל מקום ובכל זמן. 

תכנית ה-MBA של האוניברסיטה הפתוחה היא היחידה המאפשרת למידה של התואר כולו מחו"ל, מכל רחבי העולם, בשפה העברית. התכנית מתאימה לשוהים דרך קבע בחו"ל, למי שבמהלך התואר עובר לחו"ל, או חוזר לארץ ולמי שמקיים אורח חיים של נסיעות וטיולים. בתכנית לומדים באופן קבוע עשרות סטודנטים המתגוררים ולומדים מרחבי העולם. 

איך לומדים MBA מחו"ל?

התכנית נלמדת כולה בצורה מקוונת. אפשר להשתתף במפגשים הסינכרוניים, או ללמוד בהתבסס על הקלטות המפגשים המפורסמות באתרי הקורסים לאחר כל מפגש. סטודנטים המתגוררים במדינות שבהן השעות הפוכות לאלה שבישראל, יכולים ללמוד את התואר כולו בלמידה עצמית בהתבסס על חומרי הלימוד וההקלטות. 

הלימודים מאופיינים בגמישות מירבית בקצב המתאים לכל אחד.ת. הרישום מתבצע לכל קורס בנפרד וכך מתאפשרת הגברה או האטה של קצב הלמידה באופן המתאים לצרכים ולהעדפות האישיים של כל סטודנט.ית, ובהתאם לכך גם נגבה שכר הלימוד.

צורת ההערכה הסופית בקורסים – באמצעות מבחן בית בשעות הבחינות המקומיות, או באמצעות עבודה מסכמת – מקלות על הסיום המוצלח של הקורסים מכל מקום בעולם, ללא צורך להגיע למוקדי בחינה בקונסוליות. 

לסטודנטים מחו"ל מעטפת תמיכה ייחודית מקיפה והם זוכים ליחס אישי ולסיוע בכל אתגר.  

הצטרפו גם אתם.ן לקהילת הסטודנטיות והסטודנטים הלומדים MBA מחו"ל!

הטבת חבר מביא חבר- לפרטים נוספים לחץ כאן 

לפרטים נוספים

מזכירות תכנית ה-MBA

טלפון: 09-7781888
דוא"ל: [email protected]