תכנית ה-MBA באוניברסיטה הפתוחה משלבת בין תיאוריה לפרקטיקה וחושפת את הלומדים בה לידע עדכני ולמגוון מיומנויות ניהוליות, הרלוונטיות להתמודדות עם אתגרי עולם הניהול הדינמי והמשתנה של ימינו. התכנית כוללת סדנאות פרקטיות ומגוון קורסים חדשניים ואקטואליים, המשולבים עם פעילויות חוץ לימודיות (Extra curricular) שמחברות את הסטודנטים לעולם הניהול ומאפשרות נטוורקינג במסגרת תכנית הלימודים. במסגרת הלימודים מוצעות לסטודנטים התמחויות בשיווק, במימון וניהול פיננסי, ובהתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש. התכנית מאפשרת למידה מרחוק בשילוב מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

מה כולל המסלול הפנים ארגוני?

תכנית ה-MBA נלמדת בהצלחה במתכונת פנים ארגונית בחברות וארגונים מובילים במשק ביניהם: צה"ל (בשיתוף המכללה הבטחונית לחדשנות יזמות והשתנות), התעשייה האווירית, אלתא, סופר פארם, סלקום, בית ההשקעות פסגות, לשכת עורכי הדין בישראל, בנק הפועלים ועוד. בתכנית לומדים יותר מ-1,300 סטודנטיות וסטודנטים ויש לה כ-5,500 מוסמכות ומוסמכים.

המסלול הפנים ארגוני נלמד במתכונת מודולרית, בה ניתן ליהנות גם מהיתרונות של לימוד קבוצתי (בחלקה הראשון של התכנית), וגם מהיתרונות של למידה אישית (על פי העדפות הסטודנטים.יות בחלקה השני). 

במסלול הפנים ארגוני לימודי התשתית והחובה נלמדים במתכונת קבוצתית (בקבוצות הכוללות רק את תלמידי הארגון, במתקני הארגון או במתקני האוניברסיטה הפתוחה, בהתאם להעדפת הארגון). לאחר סיום קורסי התשתית והחובה, כל סטודנט.ית יכולים לבחור במסלול הלימודים המתאים להם ולמוסד – תואר עם התמחות אחת, עם שתי התמחויות, או תואר רב תחומי – והלימודים יושלמו כשהסטודנטים.יות ישתלבו בקבוצות הלימוד הרגילות. סטודנטים.יות שידרשו בקורסי השלמה, ישלימו אותם באופן פרטני במהלך שלושת הסמסטרים הגדולים הראשונים של התואר.

 יתרונות התכנית

  • הלימודים מאופיינים בגמישות המאפשרת להתמחות בעולמות התוכן המתאימים ביותר לצרכי ולהעדפות הסטודנט.ית, כמו גם לתפקידו.ה בארגון.
  • למידה במתכונת מודולרית תורמת ליצירת קבוצה מגובשת של סטודנטים וסטודנטיות.
  • בשלב הלימוד השני, תינתן לכל סטודנט וסטודנטית האפשרות להתקדם בקצב המתאים להם.
  • הלימודים במסלול הפנים ארגוני כוללים מעטפת אישית תומכת הכוללת ליווי, משלב התגבשות הקבוצה והקבלה לתכנית, לאורך תקופת הלימודים ועד לסיום.

לימודי התואר השני במנהל עסקים מצריכים הגעה למספר מצומצם של מפגשים בסמסטר בכל קורס, ולמידה עצמאית מקיפה בין המפגשים, הנתמכת על ידי אתרי קורסים עשירים בחומרי לימוד ופורומים. מתכונת זאת מאפשרת את הגמישות הנדרשת לשילוב הלימודים בחיים האישיים והמקצועיים. ימי ושעות הלימוד בשיעורי התשתית והחובה ייקבעו על פי רצון וצרכי הקבוצה. המשך הלימודים יתקיימו בימים ובשעות שבהם הקורסים השונים מוצעים. היצע הקורסים מפורסם באתר האוניברסיטה מראש.

מספר הסטודנטים לפתיחת קבוצה פנים ארגונית הינו 20 סטודנטים לפחות. 

אנו מקיימים מפגשי מידע בהשתתפות נציגי האוניברסיטה הפתוחה ונציגי החברות והארגונים, שבהם ניתנים פרטים נוספים על אודות התכנית והקורסים הנלמדים בה. ניתן בנוסף לקבל יעוץ אישי לגבי הלימודים.

הצטרפו גם אתם לקהילת הסטודנטיות והסטודנטים הלומדים MBA פנים ארגוני!

 

לפרטים נוספים ולתיאום מפגש מידע

לינור סולבי
רכזת המסלול הפנים ארגוני

טלפון: 09-7781931
דוא"ל: [email protected]

ד"ר רינת שאנן סצ'י
מנהלת אקדמית של תכנית ה-MBA

דוא"ל: [email protected]