תכנית הלימודים

הנושאים המרכזיים בתכנית הלימודים הם קוגניציה חברתית, הבדלים בין אישיים ותהליכים קבוצתיים. בנוסף, בתכנית מגוון קורסי בחירה, חלקם בעלי דגש תיאורטי-מחקרי וחלקם בעלי דגש יישומי ארגוני-תעסוקתי. הלימודים מתקיימים יומיים בשבוע, בימים שני וחמישי, כאשר ניתן לסיים את התואר בשנתיים או לפרוס אותו עד ל- 5 שנות לימוד, לבחירת הסטודנט/ית הלימודים הינם פנים אל פנים ברעננה עם נוכחות חובה. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע נוסף על תכנית הלימודים.

מתעניינים והנחיות הרשמה

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל שנדרש לדעת על תהליך הקבלה והגשת המועמדות לתכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית - מהן דרישות הסף, אפשרויות מלגה, מי יכול להגיש מועמדות לתכנית, איזה מסמכים ניתן להגיש, מהם מועדי הרישום ומועדי הגשת המסמכים הנדרשים ולמצוא את כל הטפסים הרלוונטים ואת התאריך בו מתקיים מפגש המידע ועוד.

מידע לסטודנטים בתכנית

בעמוד זה ישנו מידע לסטודנטיות ולסטודנטים שהתקבלו לתכנית. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על הקורסים השונים, מסלולי הלימוד האפשריים (תזה או עבודת גמר אמפירית), אפשרויות תמיכה ומלגות (בתכנית קיימת אפשרות למלגת קיום למצטיינות ולמצטיינים ומלגות נוספות) ומידע באשר לפרקטיקום הארגוני למעוניינים ולמעוניינות.

סגל התכנית

בעמוד זה תוכלו למצוא פירוט וקורות חיים של חברות וחברי הסגל בתכנית. חברי סגל התכנית עוסקים במחקר בפסיכולוגיה חברתית מזוויות שונות כמו קוגניציה חברתית, קבלת החלטות, פסיכולוגיה של משתמשי הרשת, קוגניציה ואמוציה ועוד. ההשתלבות במחקר נעשית במסגרת הלימודים וכעוזרי ועוזרות מחקר.

פרקטיקום

כחלק מתכנית הלימודים, ניתן לשלב לימודי פרקטיקום המאפשרים היכרות והתנסות בפועל עם ההיבטים המעשיים של העבודה ב"שדה" הפסיכולוגיה חברתית-ארגונית-תעסוקתית. הסטודנטים שלנו עושים פרקטיקום בחברות המיון המובילות בארץ - פילת, אדם-מילוא, קינן שפי, במגוון יחידות בצבא ובארגונים מובילים ליעוץ ארגוני כדוגמת צפנת ולוטם או בחברות עסקיות גדולות.

*חדש* קורס בטיפול וייעוץ תעסוקתי

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על קורס חדש המשלב את תחום הפסיכולוגיה התעסוקתית עם עולם הפסיכותרפיה והטיפול הרגשי. בקורס נלמדות גישות טיפוליות שונות (הגישה הנרטיבית, טיפול CBT ועוד) ונבחנות השלכותיהן על תחום הייעוץ והטיפול התעסוקתי. הקורס פתוח לסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה או תואר שני בעבודה סוציאלית הלומדים בכל המוסדות האקדמיים בארץ. למידע נוסף הקישו על התמונה!