תואר שני בפסיכולוגיה חברתית

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים מתמקדת בשלושה נושאים בפסיכולוגיה חברתית: קוגניציה חברתית, הבדלים בין אישיים ותהליכים קבוצתיים. בנוסף, בתכנית מגוון קורסי בחירה, חלקם בעלי דגש תיאורטי-מחקרי וחלקם בעלי דגש יישומי ארגוני-תעסוקתי. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על תכנית הלימודים והקורסים הנלמדים במסגרתה.

מתעניינים והנחיות הרשמה

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל שנדרש לדעת על תהליך הקבלה והגשת המועמדות לתכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית - מהן דרישות הסף, אפשרויות מלגה, מי יכול להגיש מועמדות לתכנית, איזה מסמכים ניתן להגיש, מהם מועדי הרישום ומועדי הגשת המסמכים הנדרשים ולמצוא את כל הטפסים הרלוונטים ואת התאריך בו מתקיים מפגש המידע ועוד.

מידע לסטודנטים בתכנית

בעמוד זה ישנו מידע לסטודנטיות ולסטודנטים שהתקבלו לתכנית. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על הקורסים השונים, מסלולי הלימוד האפשריים (תזה או עבודת גמר אמפירית), אפשרויות תמיכה ומלגות (בתכנית קיימת אפשרות למלגת קיום למצטיינות ולמצטיינים ומלגות נוספות) ומידע באשר לפרקטיקום הארגוני למעוניינים ולמעוניינות.

סגל התכנית

בעמוד זה תוכלו למצוא פירוט וקורות חיים של חברות וחברי הסגל בתכנית. חברי סגל התכנית עוסקים במחקר בפסיכולוגיה חברתית מזוויות שונות כמו קוגניציה חברתית, קבלת החלטות, פסיכולוגיה של משתמשי הרשת, קוגניציה ואמוציה ועוד. ההשתלבות במחקר נעשית במסגרת הלימודים וכעוזרי ועוזרות מחקר.

יעוץ אקדמי

בעמוד זה ישנו כל המידע באשר לאפשרויות הייעוץ למתעניינים ולסטודנטים.

צור קשר

בעמוד זה ישנם פרטי הקשר של מזכירות התואר השני, נשמח לענות בכל שאלה!

מלגות

בעמוד זה מידע על המלגות המוצעות בתכנית כגון מלגת קיום לסטודנטים מצטיינים (הכוללת פטור משכ"ל) ומלגה תמיכה בשכ"ל לסטודנטים המתקדמים בעבודת התזה.

המעבדה לפסיכולוגיה וחינוך

עמוד המעבדה לפסיכולוגיה וחינוך בו ניתן למצוא מידע ומענה לשאלות נפוצות