​אודות התוכנית 

בתכנית לתואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה תלמדו כיום כיצד להתמודד עם אתגרי העתיד ולעצב את הקריירה הניהולית שלכם. התכנית תכשיר אתכם לתפקידי ניהול בדרגים בכירים ודרגי ביניים, ותהפוך אתכם למנהלים מבוקשים בגופים הבולטים, עסקיים וציבוריים, במשק הישראלי והבינ"ל. בתכנית העדכנית תרכשו מיומנויות ניהול מתקדמות. התכנית מקנה ידע ומיומנויות בתחומים מקצועיים מגוונים בהם ניהול אנשים, ניהול כספים, ניהול השיווק ועוד.

התכנית מאפשרת התאמה אישית ומציעה ארבע התמחויות: בשיווק, במימון וניהול פיננסי, בהתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש וביזמות וחדשנות. ניתן לבחור בהתמחות אחת, לשלב בין שתי התמחויות או ללמוד תואר רב תחומי ללא התמחות. בכל אחת מהאפשרויות ניתן לשלב קורסים מכלל קורסי התכנית. התכנית נלמדת במסלול רגיל או במסלול מחקרי לתזה. בנוסף, סטודנטים לתואר ראשון במחלקה לניהול וכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים להרשם למסלול מצטיינים. שיטת הלימוד בתכנית, המבוססת טכנולוגיות למידה מתקדמות, מתאפיינת בגמישות רבה ומאפשרת להתקדם בלימודים ובקריירה בו זמנית.

.

אודות התכנית

.לימודים בתכנית

הכירו את התואר שלנו - העושר האקדמי והמעטפת החוץ אקדמית, המסלולים, ההתמחויות ומגוון הקורסים, יחד עם מידע שימושי לסטודנטים.

מידע נוסף
לימודים בתכנית


הגשת מועמדות והרשמה

הגשת מועמדות והרשמה

למדו על אופן ההצטרפות לתכנית, מבנה הלימודים, שיטת הלימוד, משך הלימודים ועוד.

למידע נוסף


נטוורקינג וחיבור לשטח

הכירו את המועדונים, הסדנאות והקורסים היישומיים, המהווים את המעטפת החוץ אקדמית (Extra-Curricular) של התכנית. צרו קשרים שישרתו את הקריירה הניהולית שלכם.

למידע נוסף
נטוורקינג וחיבור לשטח

המוסמכים שלנו