חינוך בעידן החדש

מהות התכנית ללימודי תואר שני בחינוך: טכנולוגיות ומערכות למידה היא להעמיק את ההבנה בממשקים טכנולוגיים המהווים את ליבת הפעילות היומיומית במערכת החינוך ובמערכי הדרכה נוספים. החזון שלנו הוא יצירת מערכת חינוך אחרת, מערכת חינוך המשלבת למידה דיגיטלית והיברידית, מותאמת אישית, טכנולוגית ויצירתית.

הלימודים חושפים את הסטודנטים לכלים, לתיאוריות ולמחקרים שונים בתחום החינוך וטכנולוגיות הלמידה, כאשר במהלך הלימודים ישנה בחירה בין שתי מגמות התמחות: טכנולוגיות למידה ומערכות למידה. ניתן לשלב בתואר השני בחינוך גם את לימודי התעודה במדידה ובהערכה בית ספרית לאלו השואפים לתפקיד רכזי הערכה בית-ספרית.

בסיום התואר מוסמכי התכנית יכולים להגיש מועמדות לתפקידי מפתח, הן במגזר הציבורי והן בסקטור הפרטי, ביניהם: תקשוב, תכנון לימודים, רכזי הערכה בית-ספריים ושיבוץ בעמדות ניהוליות במערכת החינוך.

להמשך קריאה על התכנית

 
 

הצטרפות לתכנית

התכנית מתאימה לכל מי שמתעניין בתהליכי למידה דיגיטליים והיברידיים, בשילוב טכנולוגיות בהוראה ובהדרכה. בין אם מדובר בעובדי ארגונים בסקטורים ציבוריים ופרטיים (מסגרות הכשרה מקצועית, תעשיות היי-טק, צבא, רפואה, בנקים ומסגרות קהילתיות), או במורים, מנהלים וממלאי תפקידים אחרים במערכת החינוך הפורמלית על כל רמותיה; הכלים הניתנים בתכנית מכינים את הסטודנטים לעולם המחר בתחומי החינוך וההדרכה.

הלימודים מועברים באופן מלא באמצעים טכנולוגיים מרחוק ובשעות אחר הצהריים והערב, זאת כדי לאפשר לסטודנטים גמישות בלימודים, יחד עם קידום הקריירה המקצועית וניהול חיים אישיים. ניתן ללמוד את התכנית גם מחו"ל.

תנאי קבלה:

יכולים להגיש מועמדות לתכנית בעלי תואר ראשון בכל תחום ממוסד אקדמי מוכר עם ציון ממוצע של 80 לפחות.

כל המידע על הגשת מועמדות ללימודים