למה ניהול?

ניהול הוא הצהרה. ניהול הוא הרצון להוביל, לקבל אחריות, ליזום, לארגן ולשנות את פני המציאות. בעולם עשיר בידע, מרובה בפרטים, עם טכנולוגיה מתקדמת מבוססת בינה מלאכותית, אין תחליף להובלה, להתוויית דרך וחזון וליכולת לתרגם אותו לפסים מעשיים. כישרון הניהול וקבלת ההחלטות הם המייצרים הצלחות ומביאים להתקדמות.

במסגרת לימודי תואר ראשון בניהול באוניברסיטה הפתוחה תוכלו לקבל את הערך המוסף של הסמכה אקדמית בתחום. בין שתרצו ללמוד לפני פיתוח קריירה בתחום ובין שתרצו לשדרג את הניסיון הניהולי שלכם, בתואר הראשון בניהול תיחשפו ללימודים המרחיבים את הדעת בכל הקשור לתחום. כאן תלמדו שיווק, התנהגות ארגונית, מימון, חשבונאות, ניהול טכנולוגיה ועוד. כאן תגלו את תורת המשחקים ושימושיה בניהול, תשפרו את יכולות ניהול המשא ומתן, תבינו איך מנהלים חברות בין-לאומיות ועוד.

לשאלות נוספות תוכלו לפנות ליועצים וליועצות שלנו על פי הפרטים שבעמוד הייעוץ האקדמי.

לבחור את המסלול הנכון

האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לבחור את תוכנית הלימודים הנכונה לך. זה יכול להיות מסלול חד-חוגי עם התמקדות בעולמות הניהול, מסלול דו-חוגי שמשלב חוג לימודים בתחום ידע נוסף, או תוספת חטיבת לימודים שהיא מקבץ קורסים מתחום דעת נוסף במסלול חד-חוגי.

להצטרף לתוכנית

שיטת הלימוד הייחודית של אוניברסיטה הפתוחה מאפשרת גמישות מרבית בלימודים: לימודים פרונטליים או לימודים מרחוק; לימוד בעזרת טכנולוגיות למידה ובעזרת ספרי לימוד מובילים; לימוד בשעות הבוקר או בערב. גם ההרשמה וקצב הלימוד גמישים ויכולים להתאים לכל לוח זמנים: אפשר להירשם בהרשמה שנתית או לכל סמסטר בנפרד, ואפשר לבחור את מספר הקורסים בכל סמסטר. לקבלת מידע נוסף אפשר למלא את הפרטים בטופס שבדף זה, או לפנות למוקד המתעניינים בטלפון 3500* או 09-7782222, שלוחה 2.


עוד בניהול