תקופת הקורונה העלתה את נושא הלמידה הדיגיטלית לשיח הציבורי. יותר ויותר מסגרות חינוך והדרכה נדרשות להצגת פתרונות טכנולוגיים ויצירתיים כדי להתאים את עצמן לעידן בו הלמידה מבוצעת מרחוק.

התואר השני בחינוך: טכנולוגיות ומערכות למידה מביא לידיעת הסטודנטים אסטרטגיות לבחינת טכנולוגיות חדשניות ולהבנה כיצד להתאימן לתרחישי הוראה או הדרכה שונים ולקהלי יעד מגוונים. במסגרת התכנית הייחודית הזו, הסטודנטים לא רק דנים בנושאים של למידה דיגיטלית אלא גם מתנסים בה הלכה למעשה ומפתחים מיומנויות חשובות - לעבודה ולחיים.

צפו במפגש המידע עם סגל התכנית:

דרישות קבלה לתכנית

הגשת המועמדות לתכנית תואר שני בחינוך: טכנולוגיות ומערכות למידה פתוחה לבעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, בכל תחום שהוא, לאו-דווקא חינוך או הוראה, עם ציון ממוצע של 80 לפחות.

במקרים מסוימים יתקבלו גם מועמדים לפני סיום התואר הראשון, אם נותרו קורס או שניים להשלמת התואר. מומלץ לפנות למרכזת האקדמית של התכנית להתייעצות בנושא. הקבלה ללימודים יכולה להיות גם על תנאי, בהתאם לרקע אקדמי קודם, אך ייתכן שתידרשו להשלמות כגון מבחן פטור באנגלית (ראו דוגמה לבחינה וכן דוגמה לפתרון) ו/או בעברית, קורס השלמה בסטטיסטיקה או קורס בחינוך. ההשלמות, אם נחוצות, נקבעות על בסיס אישי לאחר הגשת המועמדות, ובחלק מהמקרים ניתן להתחיל ללמוד את קורסי התכנית במקביל להשלמות.

הגשת מועמדות והרשמה ללימודים

תהליך הגשת המועמדות לתואר שני באוניברסיטה הפתוחה כולל מילוי טופס הגשת מועמדות ומסמכים על לימודים אקדמיים קודמים (תעודת תואר ראשון + גיליון ציונים, תעודת הוראה – אם יש, וכן גיליונות הקורסים והציונים ללימודי התעודה).

המסמכים המצורפים צריכים להיות מקוריים או מאושרים בחותמת "נאמן למקור". כדי להחתים את צילומי התעודות המקוריות, אפשר להגיע לאחד ממרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה שבהם ניתן שירות זה, עם המסמכים המקוריים וצילומיהם. אפשר גם להגיש את טופס המועמדות ולהציג את כל המסמכים בקמפוס המרכזי של האוניברסיטה הפתוחה ברעננה.

למידע נוסף ומענה על שאלות פרטניות ניתן לפנות לצוות המוקד - השאירו פרטים.

ליצירת קשר עם צוות התכנית וייעוץ אקדמי