דבר השדרן

שדרני הרדיו במרכז ללימודי תקשורת

 

המרכז ללימודי תקשורת שמח לפתוח בפניכם צוהר לעולמם של האנשים שהופכים את התאורטי והעיוני - למעשי ומקצועי. ברוכים הבאים לדף הרדיו של האוניברסיטה הפתוחה.

כאן תוכלו למצוא, בין היתר, מידע עדכני על אודות תכניות, שדרנים ועוד. 

קריאה והאזנה נעימים!  

 

דניאל פיאסקובסקי

שנה ג' ללימודי יחסים בינלאומיים, מדע המדינה ותקשורת.

אוהב את עולם המוזיקה על סגנונותיו השונים וכמובן גם לשדר אותם, החל מרוק- קלאסי ורועש יותר, אינדי, אלקטרוני, בלוז, מוזיקה משנות ה-30-50, שילובים מעניינים וניסיוניים ועוד.

 

מאיה חליבה אלון 

סטודנטית לתקשורת

רדיו דע-דע - תכנית מדע פופולרי. 

ברדיו דע דע אני מספרת לכם המאזינים על הידיעות הכי מעניינות שקראתי השבוע מעולם המדע, הטכנולוגיה והטבע. למשל, איך שלחו לחלל מברג דרך המייל, על המכונית המעופפת הראשונה וגם מחקרים כמו למה לא כדאי להתקלח כל יום או האם לימודים בשעת אפס זה טוב לנו (התשובה...לא!)? 

בתכנית תוכלו גם לפגוש דמויות חשובות בהיסטוריה של המדע כמו: מארי קירי, ניקולה טסלה ואלכסנדר פלמינג ולגלות את הצד ההומוריסטי שלהן. תכלס, אחרי שתאזינו תוכלו להרשים את החברים בידע על כל מיני דברים מעניינים שקורים בעולם המדע ולהגיד משפטים כמו "במחקר שערכו באוניברסיטת ייל דווקא גילו ש..."

וכמובן יש גם אחלה מוזיקה!

 

אלינור אליהו

תואר ראשון בתקשורת וניהול באוניברסיטה הפתוחה. 

עובדת במשרה מלאה במשרד עורכי דין; מאמנת כושר בוגרת מכללת וינגייט, מאמנת קיקבוקס ו-TRX (מעבירה שיעורים בקבוצות במכון כושר). 

התכנית עוסקת בבריאות וכושר, הדרכים בהן ניתן לקדם אורח חיים בריא וטיפים לתזונה נכונה וכן כל מה שמעניין מתאמנים וספורטאים בנושאי אימונים שונים ומחקרים המתפרסמים בנושאי הכושר. אוהבת לשדר ולהעביר מיתוסים המקובלים בעולם הספורט ולהסביר אילו דברים נכונים במציאות. 

 

שירן סרוסי

סטודנטית לתקשורת - שנה אחרונה

אוהבת לשדר בעיקר מוזיקה ישראלית, אבל הכל הולך...

שם התכנית: "התדר האינטימי שלי". 

 

ראמח מופיד 

סטודנטית: מדעי מדינה ויחסים בינלאומיים.

התכנית שלי : אלג'ורבאל (בעברית: המסננת)

מגזין האקטואליה שעוסק בכל ענייני התרבות, תאטרון, קולנוע, יזמות חברתית וכל מה שעולה על סדר היום התרבותי במגזר הערבי.

התכנית מתווית במוזיקה ערבית חדשה וממזגת בין מזרח ומערב.