הזדמנות לרכוש ניסיון מקצועי-מעשי כבר במהלך התואר!
סמינר מצטיינים בניהול: התנסות מעשית בארגונים (10981)
 
את/ה מעוניין/ת להרחיב אופקים? לחשוב על הקריירה שלך? להתנסות בעבודה חדשה?
רוצה לכתוב סמינר מעשי המבוסס על מקרה בוחן בו היית מעורב/ת (עבור 6 נ"ז)?
 
בעולם העבודה התחרותי של ימינו נדרש ממועמד לעבודה לרכוש, לצד לימודים אקדמיים, גם ניסיון מעשי. המחלקה לניהול ולכלכלה מזמינה אותך ליטול חלק בקורס התמחות (פרקטיקום) ייחודי לסטודנטים מצטיינים הנמצאים בשלבים מתקדמים של לימודי התואר הראשון בניהול. סמינר שנתי זה כולל התמחות מתמשכת בארגונים לצד ליווי תומך מטעם הארגון וסגל ההוראה של הקורס. במהלך הסמינר אנו שואפים לאפשר לכם התנסות מעשית בחברות אשר במהלכה תתמודדו עם בעיות אמת, תשפרו את המיומנויות הניהוליות שלכם, ותפתחו ראייה מערכתית וגישה רב-תחומית לפתרון דילמות ובעיות ארגוניות. 
 
לקורס שלושה מרכיבים מרכזיים:
1)      התמחות בחברות - במהלך הקורס יצוות כל סטודנט/ית לחברה עסקית ויתמחה שם יום אחד בשבוע במהלך שנת הלימודים. ההתמחויות יהיו בתחומי הניהול השונים (למשל משאבי אנוש, שיווק, אסטרטגיה, מערכות מידע, או מימון).   
2)      עבודה סמינריונית – נכתבת במהלך השנה ומתבססת על מקרה בוחן מההתמחות.
3)      מפגשי הנחיה – לאורך השנה יתקיימו שישה מפגשי הנחיה קבוצתיים שמטרתם לסייע לסטודנטים להתמודד עם ההתמחות וללמוד ממנה. כמו כן, המפגשים יכללו הדרכה בכתיבת העבודה הסמינריונית. בנוסף, יתקיימו שתי פגישות אישיות בתחילת ההתמחות ובאמצע השנה.
 
מעוניינים?
לסמינר זה תהליך מיון רב שלבי, המתחיל בבדיקת התאמה על בסיס קורות חיים וגיליון ציונים, וממשיך בראיונות עם סגל הקורס ועם אירגוני ההתמחות.
שלחו לנו את קורות החיים שלכם ביחד עם גיליון ציונים מעודכן לכתובת האימייל הבאה: practicum.ba@openu.ac.il  עד ה-15 ביולי.
 
רוצים לשמוע עוד?
אתם מוזמנים לכתוב לנו למייל הבא practicum.ba@openu.ac.il שאלות או להשאיר מספר טלפון ואימייל על מנת שנחזור אליכם.